اخبار موبایلتلفن هوشمندویژه

Apple Music اکنون در دستگاه های دارای Google Assistant در دسترس است

انتظار ها به پایان رسید! گوگل سرانجام پس از چندین شایعه، پشتیبانی Apple Music را در دستگاه هایی که با Google Assistant فعال هستند، ارائه می دهد. اگرچه مجموعه دستگاههایی وجود دارند که از پشتیبانی Apple Music برخوردار هستند، اما این دستگاهها، شامل بلندگوهای هوشمند Google Home/Nest گوگل نبوده بلکه محصول سایر تولیدکنندگان هستند. Apple Music اکنون در دستگاه های با پشتیبانی Google Assistant در دسترس است. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

مشترکین اپل چطور می توانند حساب های خود را به دستگاه های دارای Google Assistant متصل کنند؟

کاربران می توانند حساب های اپل خود را از طریق Google home در تلفن خود به دستگاه مجهز به Assistant متصل کنند. پس از انجام این کار، کاربر باید از صدای خود برای پخش هر چیز استفاده کرده و همچنین می تواند از 70 میلیون قطعه موزیک اپل استفاده کند. کتابخانه موزیک اپل شامل لیست پخش و آهنگ هایی است که با حساب Apple Music مرتبط هستند.

سال گذشته برخی از پشتیبانیهای Apple Music را در دستگاه Google Assistant فعال کردیم. با این حال، یک اشکالی وجد داشت که به طور ناگهانی در برنامه Google Home ظاهر شد. به همین دلیل، این ویژگی حذف شد. این شرکت 22 ماه طول کشید تا بار دیگر این ویژگی را راه اندازی کند.

در ابتدا، Apple Music در Nest و سایر دستگاه های Assistant در ایالات متحده، انگلستان، آلمان و ژاپن ارائه می شود. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از زمان راه اندازی این ویژگی در مناطق دیگر وجود ندارد، اما یک موضوع که از آن اطمینان داریم این است که سایر مناطق در سراسر جهان نیز این ویژگی را راه اندازی خواهند کرد.

علاوه بر این، یک خبر خوب دیگر برای کاربران اپل موزیک آیفون وجود دارد. Shazam پنج ماه Apple Music رایگان را در آیفون ارائه می دهد تا کاربران بتوانند آهنگ ها را به صورت رایگان شناسایی کنند. پیشنهاد کریسمس برای کاربران iOS این است که به مدت شش ماه می توانند از اشتراک اپل موزیک به صورت رایگان استفاده کنند.

سال گذشته، اپل یک پیشنهاد کریسمس برای کاربران iOS با حداکثر شش ماه اشتراک اپل موزیک به صورت رایگان ارائه داد و اکنون دوباره یک کمپین مشابه را راه انداخته است. این بار این شرکت تا پنج ماه اشتراک رایگان برای کاربران جدید اپل موزیک ارائه داده است.

منبع  »  phoneworld

بیشتر بخوانید:

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا