اخبار موبایلتلفن هوشمند

گزینه حذف فوری تاریخچه جستجوی شما در تلفن همراه

گوگل در حال راه اندازی ویژگی جدیدی برای حفظ حریم خصوصی در هنگام جستجو است که به شما این امکان را می دهد تا به راحتی تاریخچه جستجوی 15 دقیقه آخر در تلفن همراه را فوراً حذف کنید. حذف تاریخچه جستجوی 15 دقیقه آخر خود در تلفن همراه، ابتدا در مرورگر Chrome در 2021 آشکار شد و اکنون در دسترس همه قرار گرفته است.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه شوید.

 

گزینه حذف تاریخچه جستجوی 15 دقیقه آخر در تلفن همراه، در حال حاضر فقط در برنامه گوگل iOS موجود است و در اواخر سال جاری به گوگل Android نیز اضافه می شود.

همان طور که میدانید در دسک تاپ، گزینه حذف تاریخچه جستجوها محدود به تنظیم شما برای حذف خودکار تاریخچه جستجوها در سه زمان 3، 18 یا 36 ماه است که در حالت پیشفرض بر روی گزینه 18 ماه فعال شده است.

حذف تاریخچه جستجوها را می توان به صورت دستی در برنامه iOS به صورت زیر تنظیم کرد.

گزینه حذف فوری تاریخچه جستجوی شما در تلفن همراه

افزودن روشی برای حذف فوری حذف تاریخچه جستجو تلفن همراه، برای آرامش خاطر کاربران بسیار مناسب است. برای حذف تاریخچه جستجوی 15 دقیقه آخر خود در تلفن همراه، کافیست بدون انجام کارهای اضافی، از مزایایی گوگل در مرورگرها استفاده کنید و با یک دکمه ویژه از شر تاریخچه جستجوی خصوصی وحشتناک و شرم آور خود نجات پیدا خواهید کرد.

گوگل همچنین گزینه محافظت با گذرواژه از سابقه جستجوی شما را برای مخفی نگه داشتن جستجوهای خود را از چشم افراد فضول برای شما ارائه داده است.

 

بیشتر بخوانید:

 

منبع: theverge

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا