اپلیکیشنتلفن هوشمندویژه

اپلیکیشن زوم (Zoom)، سرویس ایمیل و تقویم خود را راه اندازی می کند

اپلیکیشن زوم (Zoom) اکنون یکی از رایج ترین برنامه های چت ویدیویی یا جلسات برای استفاده شخصی و تجاری است. همه گیر کنونی ویروس COVID-19 به شهرت این برنامه دامن زده و بیش از 500،000،000 دانلود را به فروشگاه Play اضافه کرده است. در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

موقعیت اپلیکیشن زوم در تجارت تماس ویدیویی در دوران همه گیری ویروس کرونا بسیار تقویت شد و اکنون در حال آماده سازی معرفی سرویس ایمیل خود به همراه برنامه تقویم است که قرار است تا سال آینده راه اندازی شود. رسانه ها گزارش دادند، این گام توسط این برند برای رقابت با غول هایی مانند گوگل و مایکروسافت برداشته شده است.

این شرکت سال عجیب و جالبی را سپری کرده است که ارزش سهام آن به لطف افزایش باورنکردنی دور کاری، بیش از 500 درصد افزایش یافته است.

اپلیکیشن زوم (Zoom)، سرویس ایمیل و تقویم خود را راه اندازی می کند
اپلیکیشن زوم (Zoom)، سرویس ایمیل و تقویم خود را راه اندازی می کند

رقبای اصلی Zoom سیستم عامل های کنفرانس ویدیویی هستند که به عنوان بخشی از مجموعه برنامه های تجاری در نظر گرفته شده اند.
علاوه بر این، گفته می شود که اپلیکیشن زوم تأکید بیشتری بر ارسال پیام کوتاه دارد، اما مشخص نیست آیا محصولی را برای رقابت با اپلیکیشن های Teams و Slack تولید می کند یا صرفاً قابلیت های گفتگوی یکپارچه را در جلسات آنلاین افزایش می دهد.

این شرکت همچنین ممکن است تمایل داشته باشد تا به پیام رسان تبدیل شود و یک پیشنهاد جامع را به مشاغل ارائه می دهد که ممکن است مجبور نباشند خدمات بسیاری از ارائه دهندگان را در آن گنجانند.

در حالی که این موارد در مراحل اولیه تولید خود هستند و هنوز نمی توانند در بازار عرضه شوند، قرار است Zoom فروش آنها را احتمالاً به عنوان مدل های آزمایشی، در سه ماهه اول سال 2021 آغاز کند.

منبع  »  phoneworld

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا