اخبار روز

بهترین تأمین کنندگان پسته در ایران را پیدا کنید

پسته گرانترین آجیل در جهان است که فواید زیادی برای سلامتی دارد. از آنجا که این مغز را می توان به راحتی به رژیم های مختلف غذایی مانند رژیم غذایی وگان یا گیاهخواری اضافه کرد ، پسته طرفداران زیادی دارد.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

با این حال ، این آجیل نمی تواند در همه مکان ها رشد کند و به شرایط خاص آب و هوایی و خاک نیاز دارد. به همین دلیل چند کشور وجود دارد که می توانند با بهترین کیفیت پسته کاشته و به عنوان شماره یک شناخته شوند. ایران یکی از سه کشوری است که بهترین پسته را در سراسر دنیا می کارد. ایران همچنین دومین کشوری است که پسته تولید و صادر می کند. پسته ایرانی در همه دنیا بسیار محبوب و شناخته شده است.

پسته ایرانی از کیفیت ، شکل و طعم استثنایی برخوردار است. به همین دلیل است که بیشتر خریداران عمده پسته در سراسر جهان به دنبال تهیه کنندگان پسته ایرانی برای خرید عمده پسته می گردند.

تأمین کنندگان پسته ایران بیشتر چه چیزی ارائه می دهند؟

در ابتدا ، اگر هنوز نمی دانید چرا پسته ایرانی اینقدر محبوب است ، به معرفی مختصری از این آجیل می پردازیم. ایران یکی از کشورهایی است که بهترین آجیل را دارد. در میان آنها ، پسته بسیار محبوب است زیرا به سختی می توان آن را در هر کشوری یافت. در این صورت ، می توانید مطمئن باشید که کیفیت یکسانی ندارد. به این دلیل که پسته ایرانی در منطقه رفسنجان در استان کرمان رشد می کند ، جایی که بهترین منطقه برای کاشت این مغز ویژه است. هوا و خاک این منطقه برای کاشت گرانترین مغز جهان مناسب است.

بعلاوه ، شما فقط یک نوع پسته در ایران پیدا نمی کنید زیرا این کشور انواع پسته دارد. این نکته دیگر برای تأمین کنندگان پسته ایرانی است. آنها می توانند انواع مختلفی از پسته ، با اشکال بلند یا گرد تا مغزهای کوچک یا بزرگ را به شما ارائه دهند. هر نوع پسته یک نام دارد. به عنوان مثال پسته بلند را پسته احمد آقایی می نامند. آنها شایع ترین پسته در ایران هستند که دارای شکل بلندی ، مغزهای بزرگ و رنگ قرمز روشن هستند. اکبری بزرگترین پسته ایرانی است و فندوقی کوچکترین با فرم گرد است.

تمام پسته ها فواید سلامتی یکسانی دارند. آنها غنی از پروتئین ، پر از چربی های سالم ، سرشار از فیبر و ویتامین ها هستند. با این حال ، واضح است که هرچه هسته بزرگتر باشد ، پروتئین ، چربی ، فیبر و ویتامین های موجود در آن بالاتر است. بنابراین می توان ادعا کرد که پسته ایرانی بسیار سالمتر از پسته کشورهای دیگر است.

علاوه بر این ، انواع پسته های ایرانی رنگ و بوی طبیعی دارند. برای خوشمزه شدن یا تغییر رنگ آن چیزی به این مغز اضافه نمی شود. تأمین کنندگان پسته ایرانی ادعا می کنند که برخلاف سایر کشورها که آجیل را رنگ می کنند یا سفید می کنند تا تغییر رنگی که در طی مراحل برداشت ایجاد می شود پنهان شود ، آنها رنگ طبیعی و بدون هیچ رنگ و سفید کننده دارند. این به این معنی است که پسته ایران در شرایط کاملی قرار دارد. باز بودن به طور طبیعی ، خوشمزه ترین طعم و مزه و داشتن انواع مختلف باعث محبوبیت این مغز در سراسر جهان می شود.

با توجه به شرایط ایده آل این آجیل ها و مقدار زیادی چربی اشباع نشده ، پسته های ایرانی می توانند در درجه های بالاتر بو داده شوند (تا 180 درجه که در میان سایر پسته ها نادر است). دمای بالاتر نه تنها باعث خوشمزه شدن این مغز می شود بلکه ممکن است باکتری های زنده موجود در برخی مغزهای خام را نیز از بین ببرد.

از آنجا که پسته خشک است ، می توانید آنها را تا جایی که می خواهید نگه دارید. با این حال ، این آجیل به شرایط خاصی نیاز دارد ، انبار خشک و خنک بهترین گزینه است.

چگونه عمده فروشی پسته ایرانی را خریداری کنیم؟

شما می توانید مانند اکثر خریداران عمده پسته ، بهترین تهیه کنندگان پسته ایرانی را برای خرید عمده پسته ایرانی جستجو کنید. یافتن بهترین تأمین کنندگان پسته در ایران کار دشواری نیست. انجمن پسته ایران جایی است که می توانید نام بهترین تأمین کنندگان پسته ایران را پیدا کنید یا وب سایت راتین خوش که یکی از برترین تأمین کنندگان پسته در ایران است را بررسی کرده و قیمت انواع پسته را جویا شوید.

تأمین کنندگان پسته ایرانی مانند راتین خوش می توانند بر اساس میل مشتری در انواع بسته بندی انواع پسته را با بهترین کیفیت ارائه دهند.

منبع  »  EN Isna

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا