صوتی و تصویریفناوریویژه

معرفی اسپیکر هوشمند نسل چهارم Echo با قیمت 70 دلار در آمازون

آمازون از اسپیکر هوشمند نسل چهارم Echo رونمایی کرده و قیمت آن را برای مدت محدودی کاهش داده است. این اسپیکر هوشمند در حال حاضر با تخفیف های مختلف و تا قیمت 70 دلار در آمازون وجود دارند. در ادامه با ما در نبض دیجیتال همراه باشید.

برای مدت زمان محدودی، هم اکنون می توانید اسپیکر هوشمند نسل چهارم Echo را همراه با دو نوع Echo Dots in Charcoal ،Glacier White یا Twilight Blue با قیمت 129.97 دلار از طریق آمازون، که قیمت اصلی آن در بازار 199.97 دلار است خرداری نمایید.

نسل جدید اسپیکر Echo Dots سال گذشته به همراه یک ساعت و طرحی به شکل توپ معرفی شد. این اسپیکر ها دارای یک بلندگوی 1.6 اینچی با قابلیت شارژ هستند که از پردازنده نسل اول AZ1 Neural Edge آمازون و برنامه های یادگیری ماشین بهره می برد. این پردازنده همچنین دارای یک مدل تشخیص گفتاری از روی اعصاب است.

معرفی اسپیکر هوشمند نسل چهارم Echo با قیمت 70 دلار در آمازون
معرفی اسپیکر هوشمند نسل چهارم Echo با قیمت 70 دلار در آمازون

اگر می خواهید اسپیکر هوشمند Echo را با پایه دیواری خریداری کنید، قیمت آن کمی افزایش یافته و با برچسب قیمت 94.98 دلار در هر سه گزینه رنگی موجود است. این مبلغ، 30 دلار ارزان تر از مبلغ اصلی 124.98 دلار است.

اسپیکر هوشمند Echo اگر فقط با چراغ های هوشمند Hue Bulbs همراه باشد، می توانید آن را با قیمت 69.99 دلار خریداری کنید، در مقایسه با قیمت اصلی آن که 129.98 دلار است، 60 دلار صرفه جویی خواهید کرد. ضمنا هر سه نسخه رنگی برای خرید در این قیمت موجود است.

با تخفیف های در نظر گرفته شده برای این اسپیکر، می توانید آن را با حداکثر پرداخت 70 دلار و در اینجا خریداری کنید.

بیشتر بخوانید:

منبع
neowin

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا