فناوری

ویژگی طبقه بندی پیام کوتاه Google Messages به زودی منتشر می‌شود

گوگل درحال آزمایش گسترده‌ترین از طبقه بندی پیام کوتاه در برنامه Google Messages است. این ویژگی بسته به محتوای پیام‌ها ، آنها را در دسته‌های مختلف از جمله شخصی ، معاملات ، OTP‌ها ، پیشنهادات و موارد دیگر به طور خودکار دسته بندی می‌کند. این شرکت برای اولین بار آزمایش دسته بندی پیام کوتاه را در اواخر ماه سپتامبر در برنامه پیام‌ها آغاز کرده است.

در ادامه با نبض دیجیتال همراه باشید.

همانطور که توسط پلیس اندروید اشاره شده است ، گوگل همچنین به کاربران امکان می‌دهد ویژگی طبقه بندی پیام کوتاه Google Messages را کاملاً خاموش کرده و پیام‌ها را نیز دوباره دسته بندی کنند.

همچنین گزینه‌ای برای اشتراک پیام با گوگل وجود دارد تا ویژگی طبقه بندی را بهبود بخشد. برای برخی از کاربران ، در حالی که دکمه‌ها در برنامه پیام‌ها نشان داده می‌شوند ، به نظر نمی‌رسد با ضربه زدن روی هر یک از دسته‌ها کاری انجام شود.

گوگل با دنبال کردن پست‌ها در توییتر ، این ویژگی را در بین مخاطبان گسترده‌تر آزمایش می‌کند ، هرچند که این قابلیت هنوز به صورت عمومی در دسترس نیست. با این وجود ، اکنون فقط به زمان نیاز است تا گوگل دسته بندی پیام کوتاه را در برنامه پیام‌ها برای همه کاربران اندروید ارائه دهد.

دسته بندی پیام کوتاه در برنامه‌های پیام رسان چیز جدیدی نیست زیرا تعداد زیادی برنامه پیام رسان دیگر وجود دارد که از قبل این ویژگی را ارائه می‌دهند ، از جمله موسس پیام کوتاه مایکروسافت.

منبع  »  neowin

بیشتر بخوانید:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا